Koučování na míru

Ať už jsi podnikatel či manažer, maminka na mateřské nebo student a máš touhu posunout se v životě dál?

Jsem tady pro tebe!

Společně najdeme cestu, jak si ujasnit osobní či pracovní priority, najít ztracenou motivaci, a to s využitím tvého potenciálu.

Spolupráce 1 na 1

Jak koučování 1 na 1 probíhá?

Během spolupráce 1 na 1 se zaměříme na to, v čem se chceš posunout dále nebo na překážku, která Ti brání pokračovat v cestě. Pravidelně se budeme setkávat a společně pracovat na postupu k Tvému cíli.

Chci udělat krok vpřed

Dostal jsi se do situace, kdy se chceš ve svém životě posunout?
Čti dále! Už teď jsi blízko ke svému kroku vpřed.

Pojď do toho!

Pro start naší spolupráce je důležité se domluvit na tzv. strategické hodině. Ta probíhá online nebo telefonicky a pomocí ní zjistíme, zda nám to spolu půjde, nebo ne.

Zahájení spolupráce

Po strategickém rozhovoru je čas to pořádně rozjet!
Důkladně probereme témata, která tě pálí, stanovíme časový rámec a frekfenci setkání, díky kterému dosáhneš svého cíle.

Pravidelné setkávání

Aby došlo k vytouženým výsledkům, budeme se setkávát v pravidelném čase a intenzitě.
Všechna naše setkání probíhají online a trvají 60 minut.

Vyhodnocení spolupráce

Důležitá je pravidelná reflexe a vyhodnocování naší spolupráce. Možná se to zdá jako nepodstatná část, ale věř, že patří mezi jednu z nejdůležitějších. Uvědomění si svého pokroku je úžasný motivátor pro tebe i pro mě.

Co koučováním získáte?

Ujasníš si to, po čem opravdu toužíš

Probudíš v sobě motivaci ke kroku vpřed.

}

Stanovíš si priority a naučíš se pracovat se svým časem.

Využiješ svůj potenciál k dosažení cíle.

Napiš mi rovnou

S kým jsem udělala krok vpřed

„Při přechodu ze zaměstnání do podnikání jsem časově velice tápal, a také změna režimu pro mne byla velmi obtížná. Nikola mi však ukázala, jak svůj čas můžu využít naplno. Pomohla mi v nastavení efektivního využití času a ujasnění si priorit, díky kterým jsem nyní schopný dosahovat nejen svých pracovní, ale i osobních cílů. Za celou spolupráci děkuji a vážím si každého dalšího setkání, které spolu budeme mít.“

 

Martin Vašek
investiční specialista

„Na mateřské dovolené mi začal chybět „život mimo dítě“. Cítila jsem nutkavou potřebu začít se realizovat v kariérní oblasti. Ovšem skloubení péče o potomka a pracovního nasazení pro mě bylo opravdu obtížné až nepředstavitelné. Nemohla jsem také nalézt oblast, ve které se uplatnit. Nikola mi pomohla najít ten správný směr, který mě naplňuje. Zároveň jsem se díky ní naučila pracovat se svým časem a co nejefektivněji ho využívat. Jsem nyní moc šťastná, protože se můžu věnovat jak svému dítěti, tak i kariérně růst. Mockrát děkuji za veškerou pomoc a spolupráci.“

Tereza Gödrichová
mateřská dovolená