Koučování pro náročné

Nacházíš se právě ve výjimečně náročném kariérním období? Nebo se se ti zdá, že tato nenadálá situace prostě nejde zvládnout?

Tato služba je určena právě pro tebe!

Naučíš se vyřešit jakoukoli nečekanou situaci, podíváš se na věci z nadhledu, stanovíš si priority a naučíš se lépe pracovat s rozvržením nejen svého času. Zkrátka zvládneš každou výjimečnou chvíli!

Koučovací pohotovost

Jak probíhá koučovací pohotovost?

SOS služba pro akutní případy, kdy zkrátka „hoří“.

Chci udělat krok vpřed

Dostal jsi se do situace, kdy se chceš ve svém životě posunout dále?
Čti dále! Už teď jsi blízko ke svému kroku vpřed.

Už na nic nečekej

Pro start naší spolupráce, je důležité se domluvit na tzv. strategické hodině.
Ta probíhá online nebo telefonicky, kde zjistíme, zda nám to spolu půjde nebo ne.

Zahájení spolupráce

Po strategickém rozhovoru je čas pustit se do toho.
Důkladně probereme témata, která tě pálí, stanovíme časový rámec a frekvenci setkávání, díky kterým dosáhneš svého cíle.

Pravidelné setkávání

Aby došlo k vytouženým výsledkům, budeme se setkávát v pravidelném čase a intenzitě.
Všechna naše setkání probíhají online a trvají 60 minut.
K dispozici pro tebe ale budu i mimo tyto schůzky. A to právě v případech, kdy zkrátka „hoří“.

Vyhodnocení spolupráce

Důležitá je pravidelná reflexe a vyhodnocování naši spolupráce. Možná se to zdá jako nepodstatná část, ale věř, že patří mezi jednu z nejdůležitějších. Uvědomění si svého pokroku je úžasný motivátor pro tebe i pro mě.

Co ti koučovací pohotovost přinese?

Koučovací pohotovost - Nikola Swaczynová

Pomůžu ti vyřešit jakoukoli nečekanou překážku, naučíš se pracovat se svými prioritami, a tím budeš efektivně využívat čas i svou energii. Tvé výsledky povedou ke větší motivaci a chuti k cestě za svými cíli. Zkrátka zvládneme každou výjimečnou situaci!

Napiš mi rovnou

S kým jsem udělala krok vpřed

„Při přechodu ze zaměstnání do podnikání jsem časově velice tápal, a také změna režimu pro mne byla velmi obtížná. Nikola mi však ukázala, jak svůj čas můžu využít naplno. Pomohla mi v nastavení efektivního využití času a ujasnění si priorit, díky kterým jsem nyní schopný dosahovat nejen svých pracovní, ale i osobních cílů. Za celou spolupráci děkuji a vážím si každého dalšího setkání, které spolu budeme mít.“

 

Martin Vašek
investiční specialista

„Na mateřské dovolené mi začal chybět „život mimo dítě“. Cítila jsem nutkavou potřebu začít se realizovat v kariérní oblasti. Ovšem skloubení péče o potomka a pracovního nasazení pro mě bylo opravdu obtížné až nepředstavitelné. Nemohla jsem také nalézt oblast, ve které se uplatnit. Nikola mi pomohla najít ten správný směr, který mě naplňuje. Zároveň jsem se díky ní naučila pracovat se svým časem a co nejefektivněji ho využívat. Jsem nyní moc šťastná, protože se můžu věnovat jak svému dítěti, tak i kariérně růst. Mockrát děkuji za veškerou pomoc a spolupráci.“

Tereza Gödrichová
mateřská dovolená